Tecrübeli Olgunlar Kategorisi Şampiyonu REMAX HÜR

REMAX HÜR Şampiyon

Gazi Metal 30ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında ilk final geride kaldı

Şampiyon değişmedi

Geçen yıl kupayı müzesine götüren Remax Hür, ikinci kez aynı sevinci yaşadı.

Önce üçüncülük

Sakarya’nın mini Dünya Kupası olarak Olgunlar Futbol Turnuvasının 30ncu serüveninde ilk şampiyon Remax Hür oldu. Önceki akşam sergilenen finalin ilk randevusu ise üçüncülük kupası içindi. Marmara İnan İzolasyon ile Yaymak Makine’nin karşılaştığı müsabakada rakibine oranla daha atak olan Marmara İnan, eksiklerine rağmen sahadan 8-4 galip ayrıldı ve kupayı müzesine götürdü.

Sonra final maçı

Final akşamının ikinci randevusunda şampiyonluk sınavı vardı. Bundan önceki yıl şampiyon olan Remax Hür ile bu durumlu değiştirmek isteyen Hamarat Kuyumculuk, seyirciye keyifli anlar yaşattı. Tecrübeli kadrosuyla dikkat çeken Remax Hür, ilk dakikada golü buldu ve daha sonra rakip ceza alanında etkili oldu. 50 dakika sonunda 7-1’lik galibiyete ulaşan Remax Hür, üst üste ikinci kez şampiyonluk kupasını almanın sevincini yaşadı. Bu yılın ilk final akşamı, ödül töreni ile sona erdi. (Haber; Abdullah Can)

Fair-Play Ödülü Nissa Ofis Mobilya’dan Orhan Muslu’nun oldu. Ödülü, Turnuva Disiplin Kurulu Üyesi Ertuğrul Duman verdi.

En iyi kaleci Ender Özdemir (Hamarat Kuyumculuk) ödülünü SASKF Genel Sekreteri Ahmet Orhan verdi.

Gol Kralı Osman Altındaş (Yaymak Makine-) ödülünü Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş verdi.

Şampiyon takım, kupasını Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın’dan aldı.

Remax Hür yine coştu

Geçtiğimiz yıl Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde rakip tanımayan Remax Hür, yine geleneği değiştirmedi. Önceki akşam oynanan finalde güçlü rakibini farklı yenerek üst üste ikinci kez şampiyon olan Kırmızı-Beyazlı ekibin mutluluğu görülmeye değerdi.

Ali Abanoz 30ncu yıl özel ödüllerine bu yıl iki isim layık görüldü, Bunlardan biri Ömer Akdeniz’di. Akdeniz, ödülünü Turnuva Tertip Komitesi üyesi Müdürü Gani Erdoğan’dan aldı.

Özel ödüle layık görülen Hasan Yıldız törene katılamadı. Yıldız’ın ödülünü, takım arkadaşı Orhan Muslu, ödülü Komite Başkanı Mithat Şahin’den aldı.

Sakarya Makine Mühendisleri İl Temsilcisi Salim Aydın, Üçüncülük maçını yöneten hakemlerin, BESYO Öğretim Görevlisi Adem Erbay ise final maçını yöneten hakemlerin plaketlerini teslim etti.

Turnuva üçüncüsü Marmara İnan İzolasyon, kupa ve madalyalarını Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş’tan aldı.

Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin, Dördüncü Yaymak Makine’nin kupa ve madalyalarını teslim etti.

İkinci Hamarat Kuyumculuk, Sakarya MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun tarafından ödüllendirildi.

Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde mücadele eden 7 takımın plaketleri, Komite Başkanı Mithat Şahin tarafından takdim edildi.

Üçüncülük maçında 12 gol çıktı. Marmara İnan İzolasyon, kupaya uzanan taraf oldu.

Türkiye Plaj Futbolu Ligindeki ünü ile ilimizin gururu olan sunucu Oktay Sarı, Olgunlar Futbol Turnuvasının ilk finaline de sesiyle hayat verdi. Sarı, nefis sunumu, hoş sözleri ile Olgunların kalbine hitap etti.

Haber Tarihi : 08/08/2018 01:30

  1. YORUM YAZILMADI...

Yorum Yazın

GAZİ METAL

.

TURNUVA SAHAMIZ

SIRADAKİ MAÇLAR

SON YORUMLAR

ŞAMPİYON: ÇEMSAN A.Ş.

Şehrimize ve bizlere bu heyecanı ve gururu yaşatan tüm futbol insanlarıyla aynı sahaya ayak ba [...]

04/08/2019 17:29
-