ŞAMPİYONLAR...

28. yılımızda şampiyonlarımız belli oldu

Turnuvamıza yönelik katkılarından dolayıplaket verilen protokol mensubu üyeleri

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na

(Tertip Komitesi Üyesi Yusuf Koç takdim etmiştir)

---

Adapazarı Belediye Başkanlığı adına Başkan Vekili Erol Aydın’a

(Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir)

---

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na

(Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç teslim almıştır)

(Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir takdim etmiştir)

---

Sapanca Belediye Başkanı Doç.Dr.Aydın Yılmazer’e

(SESOB Başkanı Hasan Alişan takdim etmiştir)

---

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’a

(SATSO Yönetim Kurulu Başkan vekili Emrullah Terzioğlu teslim almıştır)

(Tertip Komitesi Üyesi Aşkın Kılıç takdim etmiştir)

---

Sponsorluk desteği vererek eğitime katkıda bulunan Gazi Metal Firmasının Plaketini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Firma adına Gani Erdoğan Halil İbrahim Başer’e teslim etmiştir.

---

Aşağıda isimleri bulunan firmalarımıza, turnuvamıza reklam vererek katkıda bulunduklarından dolayı hazırlanan plaketleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu takdim etmiştir.

AGDAŞ A.Ş.

Agora AVM

Bizim Peynirci

Boşnak Börekçisi

Çiftçi Kardeşler

Çokal Mobilya

Erkan Sezgin

SAFAMDER

Sarıgül Köftecisi

Sen Otel

Sırma Su A.Ş.

Suev İnşaat

TOYOTA A.Ş.

TOYOTA Sandıkçı Otomotiv

Türk Traktör A,Ş.

---

Ödül Listesi

GOL KRALLIKLARI

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi

Aydın Kurucu (Remax Hür-13 Gol)

Olgunlar Kategorisi

Şenol Kargün (Gazi Metal Karasuspor-17 Gol)

Genç Olgunlar Kategorisi

Eyüp Berk (Toy Aydınlatma-38 Gol)

NOT: Ödüllerini Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Aşkın Kılıç takdim etti.

---

EN AZ GOL YİYEN KALECİLER

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi

İrfan Arkan (Remax Hür-11 Gol)

Olgunlar Kategorisi

Ferruh Bayram (Bosna Pırıldar Market&Er Yapı-19 Gol)

Genç Olgunlar Kategorisi

Şener Dönmez (Akyazı ANC Mobilya-7 Gol)

NOT: Ödüllerini Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Cem Cambaz takdim etti.

---

FAİR-PLAY ÖDÜLLERİ

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi

Yıldız Yemek

Olgunlar Kategorisi

Hakan Ergünoğlu (FAMEC Raylı Sistemler)

Genç Olgunlar Kategorisi

Haydar Koç (Ertaş Harita&Çağrı Dekorasyon)

NOT: Ödüllerini Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği Başkanı Feridun Özdemir takdim etmiştir.

---

EN DEĞERLİ OYUNCULAR

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi

Vedat Uysal (Doğukan Tekstil)

Olgunlar Kategorisi

Erkan Sezgin (Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu)

Genç Olgunlar Kategorisi

Yasin Çelik (Turyap&Aydınlı Ticaret)

NOT: Ödüllerini Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe takdim etmiştir.

---

İKİNCİLİK KUPALARI

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi

Remax Hür

NOT: Ödülünü Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş takdim etmiştir.

---

Olgunlar Kategorisi

Bosna Pırıldar Market&Er Yapı

NOT: Ödülünü SESOB Başkanı Hasan Alişan takdim etmiştir.

---

Genç Olgunlar Kategorisi

Toy Aydınlatma

NOT: Ödülünü Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç takdim etmiştir.

---

ŞAMPİYONLUK KUPALARI

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi

Çiftçi Kardeşler

NOT: Ödülünü Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım takdim etmiştir.

---

Olgunlar Kategorisi

Erkan Sezgin Düğün Toplantı Salonu

NOT: Ödülünü Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın takdim etmiştir.

---

Genç Olgunlar Kategorisi

Turyap&Aydınlı Ticaret

NOT: Ödülünü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlutakdim etmiştir.

---

Haber Tarihi : 31/08/2016 23:00

  1. selahattin arslan
    01/09/2016 11:32
    genç olgunlar kategorisinde Eyüp berk gösterdiği performansla nasıl en değerli oyuncu olamıyor anlayamadım.rakiplerine oranla sınırlı kadrosuyla tabiri caizse tek başına takımını finale taşıması hiç mi değer taşımıyor. burda neyi kıstas aldınız açıklarsanız sevinirim.ssaygılarımla

Yorum Yazın

GAZİ METAL

.

TURNUVA SAHAMIZ

SIRADAKİ MAÇLAR

SON YORUMLAR

ŞAMPİYON: ÇEMSAN A.Ş.

Şehrimize ve bizlere bu heyecanı ve gururu yaşatan tüm futbol insanlarıyla aynı sahaya ayak ba [...]

04/08/2019 17:29
-