Genç Olgunlar Kategorisi Şampiyonu : ERYAPI

Final maçı sonunda şampiyon belirlendi.

---

Bu maçın devre arasında Genç Olgunlar Kategorisinde mücadele eden takımların yetkililerine, Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin ve Tertip Komitesi Üyesi Yusuf Koç tarafından plaket takdim edilmiştir.

---

Genç Olgunlar Kategorisi Ödül Listesi

Tertip Kurulu Özel Ödülleri (Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin takdim etmiştir)

Orhan Muslu

Hasan Yıldız

Hicri Uzunözmen

Ahmet-Meryem Teğiz

Gol Kralı: Haydar Koç (27 Gol-Ertaş Harita), ödülünü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel vermiştir.

En Az Gol Yiyen Kaleci: Behçet Durak (Toy Aydınlatma), ödülünü İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necmi Sağıroğlu vermiştir.

Fair-Play Ödülü: AdaşenOto&Seçkin Makina, ödülünü Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın vermiştir.

Ali Abanoz En Değerli Oyuncu Ödülü: Cengiz Reis (Er Yapı), ödülünü Turnuva Tertip Komitesi Üyesi Yusuf Koç vermiştir.

İkincilik Kupası: Ertaş Harita’nın kupa ve madalyalarını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu vermiştir.

Şampiyonluk Kupası: Er Yapı’nın kupa ve madalyalarını Sakarya Vali Vekili Bekir Dınkırcı vermiştir.

------

Eğitime katkı sağlamak üzere düzenlenen turnuvaya reklam vererek katkı sağlayan firmalara da Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin ve Tertip Komitesi Üyesi Yusuf Koç tarafından plaket takdim edilmiştir.

---

Reklam veren firmalar

Gazi Metal A.Ş.

Özel Ada Tıp Hastanesi

Ayhan Akdağcı Sigortacılık

BAİ Yapı İnşaat

Best Western Premier Hotel

Çaykur Bölge Bayii Sakarya Çay

Çiftçi Kardeşler

Hyundai Ferhat Otomotiv

Karasu Belediye Başkanlığı

SEDAŞ

SEPAŞ

Suev İnşaat

TOYOTA A.Ş. Türkiye

TOYOTA Boshoku A.Ş. Türkiye

TOYOTA

Haber Tarihi : 20/08/2017 23:30

  1. YORUM YAZILMADI...

Yorum Yazın

GAZİ METAL

.

TURNUVA SAHAMIZ

SIRADAKİ MAÇLAR

SON YORUMLAR

ŞAMPİYON: ÇEMSAN A.Ş.

Şehrimize ve bizlere bu heyecanı ve gururu yaşatan tüm futbol insanlarıyla aynı sahaya ayak ba [...]

04/08/2019 17:29
-